humor wczasy mrzeżyno

humor 01
humor 02
humor 03
humor 04
humor 05
humor 06
humor 07


linki

HUMOR

humor 01-001

Przychodzi baba do lekarza.
- Panie doktorze, jak się schylam, to mnie tak okropnie tu boli.
- Nie schylać się, następna proszę!

humor 01-002

Kiedy dzieci idą spać, sprawdzają czy pod łóżkiem nie ma potwora. Kiedy potwór idzie spać, sprawdza czy pod łóżkiem nie ma Chucka Norrisa.

humor 01-003

Ksiądz na religii chciał dzieciom wytłumaczyć pojęcie "cudu".
- Dzieci, pewien pan wchodzi na dach założyć antenę i spada na ziemię, bo się pośliznął, Ale nic mu się nie stało, przeżył. Co to jest?
Nikt się nie odzywa tylko Jasiu mówi do księdza:
- Przypadek.
Ksiądz na to:
- No tak Jasiu ale nie o to mi chodzi. Ten pan wraca na dach i znowu spada i nic mu się nie stało. Co to jest?
- To szczęście, proszę księdza - mówi Jaś.
Ksiądz nadal chce wyjaśnić co to jest "cud".
- No tak, ale ten sam pan trzeci już raz wchodzi na dach i znowu spada, i znów nic mu się nie stało, przeżył. Co to jest?!
A Jaś na to:
- Przyzwyczajenie!

humor 01-004

Powracającego późnym wieczorem do domu męża wita żona z wałkiem.
- Ty łajdaku, masz na twarzy szminkę!
- To nie szminka, to krew. Potrącił mnie samochód.
- No... masz szczęście.

humor 01-005

Profesor pyta studenta:
- Gdzie znajduje się serce?
- W klatce piersiowej - odpowiada student.
- Niezbyt dokładnie – komentuje profesor - w osierdziu!
- To znaczy, że gdyby mnie zapytano gdzie jest pan profesor, to co mam powiedzieć? na sali czy w koszuli?

;)

humor 01-006

Jakie ciastka jedzą górale? Karpatki.
Jakie ciastka jedzą hydraulicy? Rurki
. Jakie ciastka jedzą stare dziadki? Pierniki.

humor 01-007

Nauczycielka do uczniów podczas klasówki:
- Słyszę głosy...
Na to Jasiu:
- Doprawdy? Ja też czasem słyszę, ale ja się leczę...

humor 01-008

Rozmawiają dwie blondynki :
- Wiesz, chcę sprzedać samochód ale ma za duży przebieg.
- Nic się nie martw - mówi druga - mam znajomego mechanika, pojedziesz do niego, a on ci to przestawi.
Spotykają się po kilku dniach :
- I co, byłaś u niego?
- Tak, miałam 150 tys. przejechane, a on przestawił mi na 50 tys.
- To teraz możesz już spokojnie sprzedać ten samochód po lepszej cenie
- Czyś ty zwariowała, będę sprzedawała auto z tak małym przebiegiem!

humor 01-009

Mówi blondynka do blondynki:
- Dostałam wczoraj SMS-a.
- O Boże, jak ty się z tego wyleczysz?

humor 01-010

Był sobie rolnik, który codziennie - jak to rolnik w czasie żniw - chodził na pole ścinać kłosy, ażeby potem miał z czego rodzinę utrzymać. A rodzina właściwie już mała bo 3 dzieci z domu wypuścił - najstarszy syn został górnikiem, młodszy - taksówkarzem a córka nauczycielką i żadnemu z nich się nie przelewało. A rolnik wraz z żoną postanowili zostać tam skąd pochodzili bo tak im było po prostu dobrze - daleko od miasta, zgiełku i gwaru.Nasz rolnik, jak mówiłem, jak to rolnik chodził na pole codziennie. Miał na to pole ładny kawałek, więc wyruszał o samym świcie jeszcze nawet zanim zaczęly piać koguty na jego podwórku; a wracał gdy było już absolutnie ciemno. Jednak najmilszą sprawą w tym chodzeniu na to pole był fakt, że jego ukochana żona codziennie, absolutnie codziennie, na pieńku - około godziny drogi od domu - zostawiała swojemu kochanemu mężowi talerz z pysznymi kanapeczkami. Po prostu idealnymi - chlebek z lekką, chrupiącą skórką o niesamowitym smaku; świeże masełko, z mleka prosto od krowy; z szyneczką z najdorodniejszych świnek we wsi; serkiem leżącym dłuugie lata w leżakowni; warzywkami z własnego ogrodu: ogóreczkami, sałatką pomidorkiem; a wszystko przyprawione idealnie do smaku.
I tak było codziennie: Zmęczony rolnik wracał z pola gdy było już ciemno, a na niebie pojawialy się gwiazdy i zatrzymywał się na pieńku by odpocząć i zjeść przepyszne nakanapeczki przygotowane mu przez ukochaną żonę. Następnego dnia znów to samo - wracał zmęczony i znów zatrzymywał się i zjadał przepyszne kanapeczki ze świeżym masełkiem, szyneczką i warzywkami. I następnego, i kolejnego i tak tydzień po tygodniu (oczywiście miał spore to pole;). Pewnego razu, jak nie trudno się pomyślić, gdy jak zwykle wracał zmęczony do domu zatrzymał się przy pieńku i już chciał sięgać po kanapeczkę gdy nagle zorientował się, że.... kanapeczek NIE MA! Podskoczył jak oparzony.
"Jak to nie ma??[!] To niemożliwe!!" - myślał i już miał rzucić się biegiem w kierunku domu, gdyż jak przypuszczał coś musiało się stać jego ukochanej żonie, gdy zobaczył w półmroku leżący w trawie plasterek pomidorka. Podniósł do góry obejrzał do góry i przyszedł mu do głowy pomysł, że może ktoś ukradł mu te kanapeczki gubił po drodze to co na nich było. Postanowił to sprawdzić i ruszył powoli przed siebie odnajdując z coraz większym trudem kolejne cześci składowe jego ukochanych kanapeczek od ukochanej żony.
"A może to ona bawi się ze mną w jakieś gry?" - myślał znów zaaferowany rolnik. Jednak zarówno on jak i żona byli w wieku raczej wykluczającym tego typu podchody... Rolnik wciąż posuwał się tropem z szyneczek, serków i warzywek, lecz ani śladu samego chlebka.. W końcu dotarł do małej szopy stojącej na skraju lasu. Zatrzymał się i obserwował przez chwilę okolice. Nic nie słyszał. Postanowił więc powoli podejść. Wyciągnał przed siebie kosę - tak dla bezpieczeństwa - i rusył przed siebie. Widział cebulkę, serek, pomidorka a trop prowadził dokładnie za szopę. Podszedł więc rolnik jeszcze bliżej, wygląda zza rogu nieco przestraszony.
A tam siedzi sęp z dwoma kromkami z masłem w ręku, smaruje się nimi po klatce piersiowej, głowie, pod pachami, na skrzydłach i mówi do siebie:
- OOOhhh kuurwa, ale ja jestem po****ny!

herbalife wczasy mrzeżyno sylwester sylwester nesto sylwester tanio sylwester grecja
  zasady korzystania
sylwester wywóz śniegu wywóz gruzu wywóz odpadów okna aluminiowe drzwi pcv